KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12409042

nr 1240 9042

Träsnitt

Hiroshige (efter), 1950-tal, 33x21 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 11 mars 2019
kl 20:20:33